| LivingDeath a întrebat:

Buna TPU
Mi-am facut un cont fals de facebook si am dat cerere la multi.Dar acuma cand incerc sa intru pe cont imi apare ca trebuie sa fac un test de securitate...si imi apare poze cu aia iar eu nu stiu raspunsurile...E a 5 oare cand incer de cate ori am voie sa incerc?

4 răspunsuri:
| HereToHelp123 a răspuns:

Nu prea stiu de cate ori, dar trebuie sa iti faci alt cont happy Nu prea ai ce face, sincer. Alt cont si cam atat.Plus ca nu e mare pierdere, mai ales daca e fals oh go on

| Alexannderrr a răspuns:

Nu mai ai ce face, trebuie sa iti faci alt cont. Bafta

Salut!

| LivingDeath explică (pentru Alexannderrr):

Există soluţi bă taci... ştiu sigur.

| Sase a răspuns (pentru LivingDeath):

Chiar exista solutii! Like... Get a life!