| ancutzyka a întrebat:

Mi-am luat un aparat nou de fotografiat.La el am un cd cu acel program care pot sa bag pozele pe pc.Si cand vreau sa instalez programul imi spune ca imi lipseste un program.Ati sti ce program?

4 răspunsuri:
| desereagle a răspuns:

Fa un Update la Drivere si incearca dupa

| ancutzyka explică (pentru desereagle):

Mai explicit, te rog!

| desereagle a răspuns (pentru ancutzyka):

Sunt programe cum ar fi ex. DriverGenius care iti verifica driverele sa fie actualizate la zi, il instalezi, scanezi si veizi care sunt cu rosu da sa fie si cd-ul aparatului ca sa il verifice si pe ala si dupa ce a scanat dai Update Drivers

| Kattan a răspuns:

Cand vrei sa instalezi ceva, iti zice ca lipseste un program (probabil iti apare o eroare sau un mesaj) si ne intrebi pe noi?
Ce scrie in eroarea care iti apare cand vrei instalezi CD-ul care ti-a venit cu camera?