| untu a întrebat:

Pe ecranul laptopului,la bara de programe,un indicator de semnal wireless imi arata o bulina galbena,dar merge accessul la internet, dar nu stiu ce inseamna asta?(nu este un triunghi galben cu semnul exclamarii) Ce trebuie facut?

10 răspunsuri:
| LeBaiat a răspuns:

Atata timp cat iti merge internetul nu trebuie sa te ingrijoreziwinking

| untu explică (pentru LeBaiat):

Cum asa?

| Jipa95 a răspuns:

Asta pentru ca de unde vrei tu sa captezi internet de acolo e buba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o atentionare ca ti s-a aflat s-au schimbat parola la wirelles. Daca dai click pe acea bulina galbena, te invita cumva sa bagi parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa resetezi wirellesul si sa intri din nou bagand parola originala scrisa pe spatele wirellesului sau sa o schimbi. Daca nu stii sa o schimbi, ma anunti.

| mgtow a răspuns:

E o atentionare ca nu e in regula conexiunea dar nu baga in seama atat timp cat merge bine

| untu explică (pentru anonim_4396):

Am incercat sa resetez wirelessil si tot asa apare bulina galbena! Cred ca o sa fac niste teste si verificari pentru reparatie!

| untu explică (pentru Jipa95):

Nuuu! Sint abonat legal la TELEKOM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru untu):

Mai bine suna la ei si spune-le problema.Dar daca merge internetul, nu vad o buba. Totusi cred ca ar trebui sa stergi conexiunea si sa faci o noua conexiuna cu user si parola.Vezi ce zic ei.

| untu explică (pentru anonim_4396):

S-a rezolvat, dar nu am stiut ca aceasta poate fi atentionare ca trebuie platita factura la Internet! Am dat telefon, am semnalat problema si i-am spus ca am achitat factura la internet + telefon la posta si mi-a spus ca o sa se rezolve in scurt timp si mi s-a rezolvat imediat!