| xBlackWeed a întrebat:

Recent am descoperit ca nu mai am sunet la laptop. Intr-o zi, cand am vrut sa-l deschid nu imi mai mergea sunetul, nici microfonul, desi pana atunci mergea perfect. Cand il conectez la HDMI se aude, dar in rest nimic. Inainte sa nu se mai auda, l-am scapat pe jos, sa-i fii afectat placa audio?

Multumesc pentru ajutor. happy

Răspuns Câştigător
| capoi a răspuns:

Deci ar trebui sa cauti intai ce fel de unitate ai. Daca cunosti ce calculator ai poti cauta pe net sa downloadezi un driver de sunet care sa fie si pentru windowsul care il folosesti. Funda?

2 răspunsuri:
| xBlackWeed explică (pentru capoi):

Am unitatea optica DVD reader/writer (strat dual).

| capoi a răspuns (pentru xBlackWeed):

Cel mai bine, cauta pe net driver pentru windowsul care il folosesti.