| anonim_4396 a întrebat:

Recent am vazut (pe net) niste tablete. Ce poti face cu ele, adica ce aplicatii au, chestii de-astea. Vreau sa-mi spuneti voi, nu sa dati link-uri!

Fundita!

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Sti cum e Iphone-ul?
Tableta Ipad, e in general ca un Iphone mai mare. Evident, vei gasi si alte aplicatii... Au propriul sistem de operare pe care poti instala diferite aplicatii, jocuri, filme, muzica etc...
In afara de Ipad, de la cei de la Apple, mai sunt o varietate de tablete apartinand diferitor firme, gen: Samsung, cu al sau Galaxy Tab si altele...

4 răspunsuri:
| Matei6133 a răspuns:

Tot ce poti face cu un laptop

| sorinsam1995 a răspuns:

Un fel de latopuri fara tastatura maai pe romaneste,filme,jocuri,aplicatii, internet, chiar si gsm(adica ca sim)

| VictoriaGiorgiana a răspuns:

Eu am facut o prezentare foarte detaliata a tabletei Samsung Galaxy Tab 7.7. Sper sa iti raspunda la intrebari http://samsungmobilers.ro/post.php?id=86

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru VictoriaGiorgiana):

Multumesc foarte mult happy din pacate nu iti pot da funda, dar iti dau vot.