| NUdA a întrebat:

Buna TPU uitati-va la detaliile acestea despre pc-ul meu: Processor:AMD Sempron(tm)procesor LE-1100 1.90 GHz
Installed memory(RAM):2.00GB
System tipe:32-bit Operating System
Windows 7 acum dati-mi si mie niste jocuri cu masini sau jocuri gen counter strike care sa imi mearga foarte bine nu sa imi mearga greu sa nu il pot juca va rog!

6 răspunsuri:
| darkmy a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi si placa video, conteaza la fel de mult.

| sltlp a răspuns:

Pai in jocuri conteaza cel mai mult placa video. Zi ce placa video ai

| NUdA explică:

Descriere dispozitiv NVIDIA GeForce 6100 nForce 405
String Adaptor GeForce 6100 nForce 405
Tip chipset GeForce 6100 nForce 405
Capacitatea memoriei 64 MB

| alooooooooooo1111 a răspuns:

Joaca sarba laughing nai ce doar mario solitaire angry birds etc. doar joculete a si quake 2 sau 3

| Ðangelo a răspuns:

Fallout 1/2/Tactics,Baldur's Gate 1/2, Icewind Dale 1/2, The Elders Scrolls III Morrowind,FreeLancer,A.I.M Artificial Inteligence Machine,Dungeon Siege, Diablo 2, Minecraft,Wizardry, Heroes of might and magic 1/2/3/4,Might And Magic, Starcraft 2, System Shock 2, Ghotic 1 poate si 2, Alien Shooter, Stranded 1/2, Black and White, DS9 Dominion Wars, Hard Truck 18 Wheels Of Steel/18 Wheels Of Steel Across America/King Of The Road,NeverWinter Nights, Simon the sorccerer, Space Rangers 1/2, Star Wolves 1/2 etc.

| Dariusic112 a răspuns (pentru NUdA):

Intr-adevar este o placa foarte mica...Nu stiu daca merge macar Counter-Strike 1.6, dar nu cred.