| vedetamuziciiana a întrebat:

Va rog ajutati-ma happy. Vreau sa imi fac un blog, pe care sa scriu diverse lucruri. De exemplu, sa scriu despre mine, povesti, despre viata mea etc. Va rog sa nu aud raspunsuri patetice ca " Cauta pe Google ". Imi dai va rog frumos site cu un blog ceva, unde sa ma inregistrez si sa scriu..De acolo ma descurc. Multumesc anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Www.ucoz.ro. Ai aici si un mic tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo.
Informatii suplimentare poti gasi si pe forum.ucoz.ro.
Succes!

| vedetamuziciiana explică (pentru Brotacelul):

Multumesc frumos big hug Vot :*