| marinela92 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos sa ma ajutati cu urm probleme urgent pe deskstop toate iconitele au simbolul messengerului si daca vreau sa dau clik spre ex pe internet explorer daca dau clik mi se deschide messengeru cum il readuc la normal heeeeeeeeeelp!

3 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Control panel ->default programs ->Set your default programs apoi dai click pe fiecare program si dai Set this program as default la fiecare... vz merge? dar cum ai reusit sa ajunti la asta? happy

| raducebotari a răspuns:

Ai windows 7?

| marinela92 explică (pentru IndiferentXD):

Dar eu am windowsul 7 in romana straight face si nu stiu cum sa il gasesc heeeelp