| bogddy25 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un script la un radio de muzica populara in afara de antena satelor cine imi da un script primeste funda vot ce doreste urg multumesc.

2 răspunsuri:
| bitihacy a răspuns:

Http://www.radiourionline.ro/gen/index/3 Aici gasesti mai multe :)

| bogddy25 explică (pentru bitihacy):

Tu nu sti ce este acela un script? am cerut un script adica sa-l pun pe forum la mine si cand intra lumea sa porneasca automat va rog mult numai raspundeti fara sa stiti multumesc dar eu nu vreau linc vreau script daca are cineva primeste vot funda