| daaaaaaaaaaanii a întrebat:

Am si eu o mare problema. am un galaxy mini, am uitat modelul pentru deblocare si am incercat de prea multe ori sa il deblochez...acum imi cere contul de google.l am introdus si nu merge..am facut alt cont pe google si nici acela nu a mers...va roog din suflleet..ma puteti ajutaa? sad

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Singe telefonul, scoate cartela si cardul din el dupa care apasa si tine apasat urmatoarele butoane in ordinea enumerata: volum +, home, power. Elibereaza butonul power dupa ce porneste telefonul. Telefonul v-a intra in modul recovery (elibereaza toate butoanele dupa ce intra in recovery mode) si iti vor aparea niste optiuni, pentru a naviga in meniul ce iti apare foloseste butoanele de volum (volum +, volum -), iar pentru selectie foloseste tasta home. Alege factory reset, telefonul se va reseta si va reveni la setarile din fabricatie. P.S. In cazul in care nu iti intra in recovery mode cu combinatia: volum +, home, power incearca volum -, home, power.

2 răspunsuri:
| daaaaaaaaaaanii explică (pentru Gas):

Multumesc mult! :*

| daaaaaaaaaaanii explică (pentru daaaaaaaaaaanii):

Chiar mi ai fost de mare ajutorr!:*:*:*:*