| Vlad_Vladut_1997 a întrebat:

Buna vreau sa stiu cum schimb si eu softarul la un Sony Ericsson g900! funda

Răspuns Câştigător
| ComaniciIonut a răspuns:

AI magazine cu dealeri de telefoane in orasul tau cei care repara, decodeaza si resofteaza telefoane acolo mergi si o sa iti ceara in jur de 20-25 de lei big grin Tu nu poti sa schimbi softul deoarece iti trebuie aparatura big grin

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mda, softul se poate schibma acasa, nai nevoie de nici o aparatura daca telefonul nu e stircat. Folosesti Sony Ericsson update service si gata. Ce bine ar fi sa astepti mai multe raspunsuri inainte de a da fudnalaughing

| Vlad_Vladut_1997 explică (pentru sltlp):

Ai fundalaughing