| umbra09 a întrebat:

Buna ziau de unde pot cumpara un cablu de la mini hdmi la vga in Romania de pe internet ceva de genul http://www.myshopping.com.au/......80P_for_PC sau http://dx.com/......ack-193337 ceam gasit eu e pe sait american cu cont bancar si eu nu am cont in bancile alea si n-am incredere in ei vreau ceva cu plata numerar sau la posta funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu doar am zis.
Daca vrei tu musai si musai sa comanzi asa ceva, ia de pe ebay, daca gasesti cu livrare internationala gratuita e perfect. Dar nu prea merita.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Gasesti asa ceva in tara, dar preturile sunt de 250 lei sau mai scumpe. Si decat sa te incurci cu 999 adaptoare, vinde ce ai acum(monitorul) si strange bani de un monitor cu hdmi. E mult mai bine asa.

| umbra09 explică (pentru sltlp):

Mai bine taceai daca nu sti un sait nu mai face spam nu am nevoie de 999 adaptoare cum zici tu si doar de 2a

| sltlp a răspuns (pentru umbra09):

Eu iti urez succes cu adaptoarele tale. Mai vezi tu calitate buna a imaginii cu adaptor vga hdmi cand o sa zboare porcul...

| umbra09 explică (pentru sltlp):

Bre esti complet pe dinafara cu tehnologia lasa-ma naibi in pace mai documenteazate dupa mai vorbim tongue

| sltlp a răspuns (pentru umbra09):

Bine ca esti tu tare cu tehnologia, un user cu 86 raspunsuri, 4 castigatoare=1 rasp castigator la ~22 intrebari...

| umbra09 explică (pentru sltlp):

Nu s unt asa de tare cu trhnologia ca daca as fi nas mai intreba aici happy