| mmamiruna a întrebat:

Am o mare problema.Acum 2 zile mi s-a blocat id-ul de mess si implicit si adresa de e-mail. Ce pot sa fac? ca totusi as vrea sa o recuperez in totalitate. Din pacate insa nu mai am adresa alternativa cu ajutorul careia mi-am facut acel id... o alta modalitate de recuperare exista?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hellras3rd22 a răspuns:

Trebuie sa stii sa raspunzi la intrebarea care ai aleso cand ai inregistrat contul si codu ala de securitate daca nu le mai sti nul mai poti recupera

| stancium1 a răspuns:

Dacă-ţi aduci aminte datele de când ţi-ai făcut id-ul de mess(e-mail) - Ce nume are câinele tău/Unchiul tău etc. poţi recupera parola. În cazul în care le-ai uitat nu-ţi mai poţi recupera adresa...