| Andrei915 a întrebat:

Bună ziua. Am o problemă cu Facebook-ul. nu mai merge să mă loghez. îmi dă eroarea asta :

Server error
The website encountered an error while retrieving https://www.facebook.com/checkpoint/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
Here are some suggestions:
Reload this webpage later.
HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

Am încercat să mă loghez pe un alt cont de Facebook şi a mers. dar, numai un cont de Facebook nu-mi merge. Am încercat să mă loghez şi de pe PC. şi de pe laptop şi de pe telefon.

7 răspunsuri:
| wowmentol a răspuns:

Este din cauza browser-ului

| Andrei915 explică (pentru wowmentol):

Hmm. pai, cu acelasi browser (Google Chrome), m-am logat pe un alt cont de Facebook si a mers. Dar, daca ma loghez pe contul meu de Facebook. imi da eroarea aia. am incercat mai multe, dar degeaba. am incercat si de pe laptop. si de pe tell. nu merge. Posibil sa mi se fi intamplat ceva mie cu contul de Facebook, ca eu altfel nu-mi explic.

| wowmentol a răspuns:

Incearca sa te conectezi de pe alt ip daca nici asa nu-ti mere intra dupa alt facebook cautate pe tine si vezi daca il ai blocat

| Andrei915 explică (pentru wowmentol):

Am incercat sa ma caut. si uite ce-mi apare:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.
Înregistrează-te pe Facebook

thinking

| Andrei915 explică (pentru wowmentol):

Aaa. tin sa te mai anunt ca inainte de asta, am dat click pe ceva, Red Facebook. si de atunci nu mai imi merge.

| wowmentol a răspuns (pentru Andrei915):

Si presupun ca ai google chrome

| Nina_Josanu_1991 a răspuns (pentru wowmentol):

Aceeasi problema am si eu, daca ma caut pe fb de pe un alt cont, ma gasesc si totul pare in regula, cand sa ma loghez imi da eroare(500)