| GetaMary a întrebat:

am restartat telefonul acum o saptamana si nu imi mai pot recupera contul gmail insa nici parola nu imi da posibilitatea sa o schimb, imi da un cod pe nr de telefon pe o alta adresa de gmail insa nici asa nu o pot schimba.Va rog poate ma ajutati cu sfaturi.Va rog fara comentarii rautacioase.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tdy a răspuns:

Este o varianta da ți-l reseteze, dar trebuie sa mergi la un service si știe el ca trebuie sa facă. Si eu am pățit asta cu ani în urma, odată am reușit sa îl fac eu, dar odată cu update la Android nu mai merge fazalaughing

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Incearca sa recuperezi parola de gmail de pe un calculator.
La mine a functionat astfel.

| GetaMary explică (pentru NLS):

Multumesc frumos dar nu am calculator