| sorelbosss a întrebat:

as dori sa stiu cum sa imi activez camera web la un laptop. Inainte mergea, acum nu mai vrea.

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Trebuie sa iti /instalezi/reinstalezi driverul de la camera.O poti face de pe siteul original ( scrii de exemplu Acer suport sau ce marca ai tu si pui modelul si iti da toate driverele disponibile ) sau cu un program, gen driver easy, driver cheker.

4 răspunsuri:
| Matrixy a răspuns:

Trebuie sa-i inscrii iarasi programele camerei (probabil au fost sterse in urma schimbarii windowsului).

| sorelbosss explică (pentru Matrixy):

Buna dar inainte mai demult adica cam o luna a mers si dintrodata nu mai merge ce ar putea fi

| sorelbosss explică (pentru Matrixy):

Poti sa imi explici cum sa fac asta mersi

| Matrixy a răspuns (pentru sorelbosss):

Cauti pe internet drivere pentru camera(denumirea ei). Daca nu gasesti du-te la un specialist in domeniul IT si intreaba-l pe el. Bafta!