| AbcdAlexa1234 a întrebat:

Eu mi-am făcut contul de Instagram în conectare cu Facebook-ul. În scurt timp îmi voi schimba telefonul şi mă interesează dacă îl voi putea păstra, şi când voi intra pe Instagram pe ce ar trebui să apăs (de exemplu: conectare Facebook). Sper să mă poată ajuta cineva!

Răspuns Câştigător
| User2004 a răspuns:

Păi normal că Poti. Prima dată îţi instalezi Facebook si te conectezi. Apoi intri pe Instagram, dai CONECTARE CU FACEBOOK-UL, scrii email-ul si parola de la Facebook si gata. Bafta!

3 răspunsuri:
| AlbertVoicu1969 a răspuns:

Nu e nicio problema
Iti pastrezi contul daca esti conectata cu Fb

| AbcdAlexa1234 explică (pentru User2004):

Mă gândeam că poate trebuie să îmi scriu numele de la Instagram şi alte chestii. Chiar nu aş vrea să îl pierd, de aceea eram aşa curioasă. Îți mulțumesc mult pentru ajutor!❤

| AbcdAlexa1234 explică (pentru AlbertVoicu1969):

Mulțumesc mult!