| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR a întrebat:

Numele meu este Adrian! as vrea sa ma ajute si pe mine cineva, sa-mi creeze o aplicatie facebook evident contra cost. astept raspuns aici multumesc

8 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Ce fel de aplicatie? Poate este deja creata...

| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR explică (pentru AndreiGabi):

Aceia pentru a primi mai multe like pe un fan page

| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR explică (pentru AndreiGabi):

Daca ma poti ajuta sau daca cunosti pe cineva ar fi ok pentru mine cat si pentru tine sau persoana respectiva pentru ca platesc

| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR explică (pentru AndreiGabi):

Nu platesc mai mult de 100 euro pentru o aplicatie. deci maxim 100 euro

| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR explică (pentru AndreiGabi):

Daca te pricepi ...astept raspuns

| AndreiGabi a răspuns (pentru AJUTOOOOOOOOOOOOOOR):

laughing Cunosc pe cineva doar ca cea ce tu ceri este cam imposibil. Like pe o pagina de facebook se poate da cu ajutorul unui cont.Pe mess de ex exista un program folosit pentru flood, ce crea zeci de conturi yahoo care erau puse sa faca ceva anume cu un alt program.Acum,adica de foarte multa vreme yahoo a luat masuri si nu se mai poate. Ei bine facebook este mai complicat. Nu spun ca este imposibil dar cea ce tu ceri nu poate face oricine si nu costa 100 E pentru ca, o astfel de aplicatie ar fi foarte profitabila, avand in vedere concursurile ce au loc pe acolo.

| AJUTOOOOOOOOOOOOOOR explică (pentru AndreiGabi):

Ok si ma poti ajuta cu o aplicatie. cunosti pe cineva care stie sa face. ce?

| AndreiGabi a răspuns (pentru AJUTOOOOOOOOOOOOOOR):

Nu, nu te pot ajuta.