| DanielIlie a întrebat:

Bună ziua, Recomandați vă rog, din experiență proprie, un tel. mobil cu min. 256 GB stocare, cameră și procesor foarte ok, în jurul a 500 euro buget. Mulțumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Nu ai zis nou sau sh...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un OPPO. Ma impac f bine cu ele

| elennaionela14 a răspuns:

Samsung a55
Samsung S24

| ABrmA a răspuns:

500 de euro încearcă să îți iei de la un amanet și garantez că nu vei avea probleme cu el adică poți găsi și telefon de 1000 euro mai ieftin acum tu stii

| AdrianGht a răspuns:

Buna ziua!
Eu recomand acest Samsung S24 - https://l.profitshare.ro/l/13739442 sau acest iphone https://l.profitshare.ro/l/13739443
depaseste putin bugetul dar merita. De asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."

sa