| MiiAndHimBaiiLove a întrebat:

Buna ziua TPU! Am tot descarcat Internet Explorer dar tot imi arata 'Browser settings changed' [daca nu stiti despre ce e vorba vedeti intrebarea anterioarawinking]! Ce sa fac? crying Funditaaaa + voturi love struck! P. S: La cealalta intrebare nu am dat fundita ptc nu m`a ajutat rasp. sad Scz categoria dar am nevoie de un rasp urgent puppy dog eyespuppy dog eyeskiss

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Fara suparare...Internet Explorer este deja in PC atunci cand iti instalezi windows-ul; dar Explorer este slab, merge in reluare si alte defecte. Downloadeaza Chrome, Opera sau Mozilla Firefox.

| MiiAndHimBaiiLove explică (pentru RyugaHideki):

Eu folosesc Chrome dar imi trebuie neaparat Explorer pentru. un joc!

| thesamoisinbecool a răspuns:

Nu merge ca nau placa de baza buna. funda?