| Timofte_Catalin_1993 a întrebat:

Calculatorul cand este in functiune miroase a ebonita. care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

S-a ars ceva.

2 răspunsuri:
| Timofte_Catalin_1993 explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Performantele sunt aceleasi am facut numeroase teste. las duce la cineva sa il verifice dar momentan nu am timp si vroiam sa stiu daca e grav

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns (pentru Timofte_Catalin_1993):

Stiu ca raspunsul e intarziat dar sper sa nu fie prea tarziu. Eu zic ca e destul de grav. Cat timp esti plecat scoate-l din priza k nu cumva sa 'ai parte de niste surprize arzatoare'. Nu sunt o experta dar este grav atata timp cat s-a ars o chestie in calculator.