| Dragosh_9340 a întrebat:

Cand incerc sa instalez un patch peste un joc imi da eroarea 1303 :"Programul de instalare are drepturi insuficiente pentru a accesa directorul:C:\Users..My Documents.Instalarea nu poate continua.Intrati(log on) ca administrator sau contactati administratorul sistem.

Ce ar trebui sa fac?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci intra pe contul de administrator si descarca de acolo! (ai 2 conturi pe pc)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand instalezi pachul ->da click dreapta si ->run as administrator->instalare.(instalezi pachul cu drept de administrator)
Bafta!

| Dragosh_9340 explică (pentru neluL):

Aceeasi eroare sad

| Dragosh_9340 explică (pentru neluL):

Acum mi-a mers, multumesc mult neluL

neluL
| neluL a răspuns (pentru Dragosh_9340):

Cu placere! bye, bye wave Paste Fericit! Sa-ti aduca iepurasul tot ce-ti doresti!