| anonim_4396 a întrebat:

Cand intru pe mail, mi se deschide automat si chatul de la messanger si ma da de gol la ceilalti si ma vad online si e naspa, unde naiba e setarea aia ca imi face probleme, vreau sa nu imi intre pe messanger sau macar sa imi intre pe invizibil, din cauza asta pot sa imi citesc mailurile seara angry(

Răspuns Câştigător
| arisss a răspuns:

Uite o solutie:dai sign out la mail. apoi sterge toata "istoria" browser-ului. Intri din nou pe mail si apoi setezi invisiblehappy

9 răspunsuri:
| arisss a răspuns:

Ai optiune la chat sa il setezi sa intri invisible(exact ca la messenger)

| AdiSR a răspuns:

Intrii pe mail şi în partea dreaptă unde scrie "Online contacts" (pe la jumate) ai lângă un fulger. Dai click pe el. În fereastra care se deschide bifezi prima variantă şi eşti gata.

| schajuman1344 a răspuns:

Intri la messenger. Se deschide aia cu id-ul si parola. Bifezi Sign in as invisible to everyone si daca e PC-ul tau Sign in automatically. Apoi dupa ce ai intrat cum ti-am spus eu, iesi de pe mess si gata. Intra pe www.yahoo.com, da la mail, logheaza-te si esti pe invisible. Bafta!;) Funda?

| sandrin4sabin a răspuns (pentru arisss):

Intru pe mail si se conecteaza direct fara sa fac ceva

| sandrin4sabin a răspuns (pentru AdiSR):

Probabil stanga ca la mine pe stanga imi apar astea, la jumate nu am fulge, am sus langa online contacts, problema e ca intru online cand ma loghez si se activeaza fulgeru si apoi trebuie sa dau click pe el si ma vad altii cand intru pana dau pe fulger

| sandrin4sabin a răspuns (pentru schajuman1344):

Ar fi cea mai mare tampenie, adica eu intru pe messanger ca sa vorbesc cu lumea, pe mail intru ca sa imi citesc mailurile, si nu folosesc doar eu pc-ul si e enervant sa tot pui aia in caz ca merge

| AdiSR a răspuns (pentru sandrin4sabin):

Am două părţi stângi eu... Greşeala mea! Pe partea stângă am vrut să-ţi scriu. Intră iar pe mail şi când dezactivezi fulgerul bifează şi chestia aia cu "remember my preferences"

| negru30 a răspuns:

Lucrezi cumva sub acoperire daca nu doresti sa fi vazuta - este fff simplu - nu mai intra deloc - auzi invizibil - daca nu mai doresti pe cineva in lista ta sterge-l

| AlinaaAli a răspuns (pentru schajuman1344):

Cand am vazut imaginea ta, m-am uitat la raspunsurilaughing)
esti tare