| Dilaa98 a întrebat:

Cand se sterge un cont de sunphoto?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Intri pe pagina ta/ respectivă, şi în partea stângă, sus, cuvântul "Cont". Apeşi pe el, ducându-te la o altă pagină, şi dai "Şterge cont", scrii parola şi gata.

| Dilaa98 explică (pentru positivity):

Stiu cum se sterge...Ma refeream cand se sterge el singur, adica daca nu mai intru pe el, la cate zile il sterge?

| positivity a răspuns (pentru Dilaa98):

Păi, durează cam 3-4 luni sau mai mult.
Dar, de obicei primești un mesaj pe email-ul pe care ţi-ai făcut contul, că dacă vrei să ţi-l păstrezi trebuie să intri pe el atunci, dacă nu se șterge.