| Marymary05 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe mail-ul meu imi zice sa trimit un cod de siguranta pe numarul de telefon, problema este ca eu am pus un numar la intamplare. as putea face ceva?

5 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nu ai ce sa mai faci decat sa faci alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la numarul acela din intamplare si daca raspunde cineva il rogi sa iti dea codul.Altceva nu ai ce face.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Poti da next sau skip, apare in stanga jos, asa imi apare si mie si ii dau next happy

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru Năstasă_Iulian_1993):

Frate taci, daca nu stii... Poate da next sau skip, scrii si tu ca sa faci raspunsuri...

| Marymary05 explică:

Deci exista vreo cale?