| allleeeee a întrebat:

Cand vreau sa vizionez un film nu imi apare subtitrarea.Mentionez ca am downloadat-o si pe ea dar nu imi apare si folosesc GOM Player. Multumesc pentru viitoarele raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi filmul cu GOM Payer si pui subtitrarea peste el ( cu mausul ) fara sa pui ( filmul ) pe bara

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Da click dreapta pe imagine in timp ce ruleaza filmul, si vezi daca ai in meniu ceva legat de subtitrare (subtitle), sa o incarci. Daca nu ai, incearca sa-ti instalezi BS player, KM Player sau Nero show time (pe astea le folosesc eu), si eventual sa repeti operatiunea din acele programe.

| Spintecatorul a răspuns:

Da click stanga pe film>F2>ctrl+c, dai click stanga pe subtitrare>F2> ctrl+v. Si asa merge cu orice player de filme.

| hax0r a răspuns:

Incearca magyar-player www.mplayerhq.hu

| allleeeee explică:

Acum merge.Multumesc tuturor!