| RAY a întrebat:

Care are sit as vrea sa imi recomandati un server gratis fara ucoz e plin de erori

Răspuns Câştigător
| ISOtech a răspuns:

Poi cel care il recomand eu este wordpress.com.De ce il recomand? Simplu in primul rand este simplu de folosit(mai simplu decat Ucoz)si in al 2 lea rand iti poate face mult trafic mai exact cei de la wordpress te promoveaza destul de mult incat sa ajungi destul de sus in google.
Al 2 lea ar fi Blogger.com.Blogger apartine de cei de la google.Este simplu de folosit si acesta insa nu este la fel de bine promovat in paginile google decat wordpress. In fine concluzia este wordpress.com happy

3 răspunsuri:
| Christian1 a răspuns:

Salut!
Poti folosi www.enjin.com, e un site foarte bun pentru a crea un subdomeniu gratuit + ca nu are erori.
S-ar merita!

| RAY explică (pentru ISOtech):

Nici nu stiu ce sa fac mi-a dat cateva erori, il am de 3 luni l-am tot promovat, nu as vrea sa--l sterg, sa incep din nou, manca timp sa creeze un nou sit, tu ai sit?

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Eroare pe ucoz? Ciudat, eu lucrez de 2 luni pe el si nu mi-a dat eroare niciodata. In fine eu iti sugerez wordpress, blogger si webs(e mai complicat dar dupa multa munca se vad rezultatele).