| Andr33aLary a întrebat:

Care este cel mai bun browser:firefox,opera, chrome, sau safari?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Eu recomand Firefox. Chrome isi updateaza neprofesional browserul, in sensul ca la fiecare actualizare sistemul se blocheaza si nu mai poti face nimic pe el pana nu se termina update-ul. Iar daca intervin erori, singura solutie e un restart. Le poti incerca pe toate, si te vei convinge singur care e mai bun.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome este performant si mai rapid ca toate.Ti las sugera pe acesta
Bafta!

| Andr33aLary explică (pentru anonim_4396):

Da, dar are multe probleme tehnice sa zic asa.La mine nu se deschide de fel sad

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele 4 enumerate, mai ales ultimele variante, sunt cam la fel de bune, fiecare are unele avantaje. Eu am atat Firefox, cat si Chrome, le folosesc in functie de ce fac pe laptop, de regula folosesc Firefox.

| al3xander a răspuns:

Eu folosesc firefox, are cele mai multe extensii insa cel mai rapid mi se pare chrome. opera mi se pare decent insa nimic special si safari are multe probleme de securitate.

Răspuns utilizator avertizat