| flyflaviu a întrebat:

Care imi poate zice un program ca sa primesc like-uri pentru poze sau pentru o pagina! Cel mai bun raspuns are funda!

6 răspunsuri:
| DEADON a răspuns:

DAca iti spun programul degeaba, pentru ca primesti likeuri de la straini si lumea isi da seama. Eu am avut programul acela...Nu mai stiu cum se numea..Nu faci nimic cu el...E inutil

| MariaMikaelson a răspuns:

Eu nu cred ca exista asa progran. oricum daca ar exista de ce ti l-ai lua..mai bine sumplu decat cel care este barfit. sfatul meu.

| flyflaviu explică (pentru DEADON):

Imi trebuie sa promovez o pagina

| flyflaviu explică (pentru MariaMikaelson):

Imi trebuie pentru o pagina de facebook...

| MariaMikaelson a răspuns (pentru flyflaviu):

Pai spune-le prietenilor despre pagina

| flyflaviu explică (pentru MariaMikaelson):

Am spus deja, vreau tot mai mult pentru ea, sa obtin mai multe aprecieri pentru concerte in judet