| adiamo a întrebat:

Caut o persoana si am doar o poza si vreau sa caut mai multe poze ce program se foloseste sa caut poze similare la poza care o am

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns (pentru Cosmotel):

N-ai inteles.
El vrea o aplicatie la care pune o poza, si ii arata mai multe poze cu acea persoana. Ceea ce e teoretic imposibil, dar practic e posibil.

| Cosmotel a răspuns (pentru unknownn):

Eu asta i-am dat. e image search de la google..isi face treaba de cele mai multe ori.

| adiamo explică:

Programul exista ca am vazut cal folosea cineva o data

| adiamo explică (pentru unknownn):

Programul- aplicatie ce o fi big grin exista ca am vaz cal folosea cineva o data

| adiamo explică (pentru Cosmotel):

Mersi