| Coporan123 a întrebat:

Caut un program pentru editat melodii mp3.
Adica sa iau o melodie sa tai din ea o secventa si sa o adaug la alta secventa tot asa taiata si aia din alt melodie si sa iasa o alta melodie din bucati cum s-ar zice.

Puneti si un tutorial de incepatori nu am mai facut asa ceva niciodata.

Răspuns Câştigător
| KhludCiprian a răspuns:

Atentie: iti recomand sa nu piratezi, e impotriva regulilor TPU.

Cauta Audacity si sunt pe Youtube multe filmulete cum sa editezi, tai, elimini zgomot de fundal, etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KhludCiprian):

...e free si open source, de ce l-ar pirata? Si mai interesant, cum ar putea sa-l pirateze? Si, unde voiam sa ajung de fapt, tu esti in poza de la avatar?

| KhludCiprian a răspuns (pentru anonim_4396):

Audacity e raspunsul fara piraterie.

Sunt alte raspunsuri ce includ piraterie, ce sunt impotriva regulilor TPU si nu le recomand.

Da, e poza mea. Asta e poza ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KhludCiprian):

Ce treaba au regulile TPU cu ce face el acasa? Pe TPU sunt interzise discutiile despre warez, si asta doar pentru vor sa evite situatii neplacute, nu pentru ca TPU ar duce vreo campanie impotriva pirateriei.

Esti primar prin vreo localitate de la tara sau doar aspiri la acest lucru? Cand iti vad poza imi vine in minte primaria din Arionesti... Si poza, e facuta la banchet? La balul bobocilor? Oricum, are lagatura cu scoala, corect?

A, da. Nu e poza mea, eu am ochii caprui...

| KhludCiprian a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ce treaba au regulile TPU cu ce face el acasa?"
Nu am nici o treaba, e pur si simplu sa zic sa nu astepte un raspuns: instaleaza programul X si ia "crack-ul" de pe Y.

Legatura cu poza e irelevanta. Nu-s primar si poza nu e la balul bobocilor sau banchet. Nu are legatura cu scoala, poza e cand aveam 29 de ani.