| catalin231 a întrebat:

Ce are 4story eg? De nu-mi merge? cand dau download se opreste brusc la minutul 5... crying Ce are ca imi vine sal omor pe cel care lo facut. care stie...sa bage id catalin_vs11winking Sau daca aveti hack pentru 4story ro sau nexon bagati id ala.

Răspuns Câştigător
| NicuGandac a răspuns:

Sal ma uitati voi luati ala full nu?(da) ok nul mai luati pela luati alea 7 parti ca asa imi facea si mie ma rog si daca nu stiti cum sa extrageti din alea 7 parti folositi 7-zip e foarte misto ok bafta funda?

15 răspunsuri:
| iulicast a răspuns:

Si la mine se opreste la 165 de MBsad

| catalin231 explică (pentru NicuGandac):

Sigur merge?
?

| catalin231 explică (pentru NicuGandac):

Nu-mi merge...

| NicuGandac a răspuns (pentru catalin231):

Ai facut ce vam zis?

| catalin231 explică (pentru NicuGandac):

Am facut...se descarca tot setu de la 1 pana la 7 dar cand dau sa-l dezarhivez nu pot baga id meu : catalin_vs11. Sa-mi zici cum.

| catalin231 explică (pentru NicuGandac):

Maaa... da cum extrag prin 7-zip?

| catalin231 explică (pentru NicuGandac):

Gta am gasit mersi mult!

| NicuGandac a răspuns (pentru catalin231):

Cp

| sebibosscur a răspuns:

Cum descarc cu 7 zip va rog spuneti-mi

| catalin231 explică (pentru sebibosscur):

Scrie pe www.GooGle.ro 7-zip download;)

| Koray a răspuns (pentru NicuGandac):

Sall ma poti najuta si pe mine la 4 story eg? contacteaza-ma pe mess panadragos10@yhoo.com

| Nuvr a răspuns:

Ma eu am incercat si nu am reusit le descarc pe toate de la 1 pana la 7 ca toate is la fel... mie im da o eroare cu mediea tmp si nu stiu ce sa fac daca stii da-mi meseaj

| SmecherulXxL3000 a răspuns:

Buna va rog imi spune cineva cum intru pe sait sa fac cont si sa descarc 4story nexon pls! mult

| RaulRusescu a răspuns:

Trebuie dor pe ptima instalata atat

| catalin231 explică (pentru Nuvr):

Am aflat. iti trebuie 7-zip.