| Dana_1298 a întrebat:

Ce fac daca mi-am uitat parola de la cardul de memorie?

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Te duci la un centru de-ăla de Orange sau Vodafone(de la ce ai tu telefonul) şi ţi-l decodează ei.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il formateezi.

| Naiky3Run4 a răspuns:

Buna, nu te supara ai lasat cum putine detalii, trebuia sa zici si uh ca ce telefon ai, ce card este, de cat este cardul si din astea ca asa poate te puteam ajuta!

| Naiky3Run4 a răspuns:

Si daca ai uitat parola de la telefon ai putea sa iti formatezi cardul, am citit pe net si dupa ce ti'l reformatezi ar trebui sa fie garantat ca este deblocat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa iti aduci aminte parolalaughing

| Robert a răspuns:

In cazul in care ai uitat-o singura varianta este formatarea ei.

| Robert_Robi_1995 a răspuns (pentru Robert):

Frati mei dar nu merge sau dau format la card am un card micro si dau format dar imi cere parola de la card dar euu am uit ce pot face sa o aflu? plzzz