| cristianzgz3 a întrebat:

Ce pare aveti despre laptopurile si calculatoarele alienware

Răspuns Câştigător
| dadonexus a răspuns:

Nu sunt de fitosi au performante mari iar componentele sunt testate si "reglate" de ei pentru performante uimitoare isi merita banii insa cam aproximativ 15 mil costa numai carcasele care au un design nemaipomenit.Concluzia? Isi merita banii multi zic ca nu pentru ca nu au bagat niciodata "capu" intr-un astfel de pc plus ca daca incerci sa faci unu pe bucati cumparate de la eMAG iese pretul cam cu 35% mai mare daca nu mai mult asta din cauza tva'ului copara tu cateva pise de la eMAG si de pe amazon.com(la pret) sa vezi diferente.

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

De fitzosi și prea scumpe

| bogdan324 a răspuns:

Au niste performante la care nu isi merita banii, adica care ar ai atat de nebun sa dea 140 de milioane pe un amarat de unitate cu procesor core i7 950, ar fi trebuit sa fie 990 extreme, in loc sa isi faca o unitate pe piese pe la jumatate de pret, si sa fie cu piese mult mai bune

| bogdan324 a răspuns (pentru bogdan324):

Scuze de gramatica scrisa incorect, dar ma grabeam