| GolopențaAdrian a întrebat:

Cel mai bun program anti-malware?

Răspuns Câştigător
| metalhead999 a răspuns:

Bitdefender cu siguranta.

11 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Avira.

| Otto2014 a răspuns:

Malware bytes
https://www.malwarebytes.org/
Il folosesc si eu, uneori, odata la 2 luni, sa mai curat laptop-ul de malware.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Eset nod e destul de bun, dar e bun si kasperksy, si altele.

| AccountDeleted a răspuns:

Folosesc Malwarebytes si se descurca chiar bine. Gaseste malware, adware, eventuali keyloggeri si alti virusi. Nu am avut probleme cu el si chiar m-a ajutat cand am avut nevoie.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Avira cred.

| untu a răspuns:

Cel mai bun, chiar foarte bun program este MALWAREBYTES ANTI-MALWARE! In fiecare luna curat calculatorul meu cu el si vei gasi o multime de erori detectate, alte amenintari si va trimite spre carantina pentru a putea elimina complet din calculator!

| eusunt7 a răspuns:

Malware Bytes
www.malwarebytes.org
o sa te ajute mult

| TheFragranceMaster a răspuns:

Malwarebytes Anti-Malware.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru Pc/laptop, îţi recomand Avast 2015 GRATUIT în limba română;)

Îl poţi descărca de la linkul oficial :
https://www.avastantivirus.ro/download-antivirus/

Eu îl am de vreo 6-7 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Plus Malwarebytes - şi pe acela îl folosesc în paralel cu Avast :
https://www.malwarebytes.org/antimalware/

Toate cele bune!

| GolopențaAdrian explică (pentru bursuc001):

Le am pe amandoua si le folosesc in paralel

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Aşa fac şi eu happy