| alinastar08 a întrebat:

Credeti ca acest hi5 apartine chiar lui Miley Cyrus? : http://destiny_hope_cyrus00.hi5.com/......Profile.do

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da dar nu se stie sgr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Am intrat si am vazut ca la hi5 scria la Locatie:Romania.

| eu..sh doar eu a răspuns:

In primul rand.vedetele ca Myley Cyrus nu cred ca au timp de hi5big grinhee hee
si in al doilea rand...scrie ca e din romania.asa ca.big grin

| patriciabianca39 a răspuns:

Ma cum sa apartina ei tu nu te uiti ca scrie location Romania

| Dienutsaa a răspuns:

Logic ca e un fan.toti de la disnepy e din America.sh logic ca vorbesc engleza.sh acolo scrie in romana...sh la miley,si la justin biebre, si la selena gomez, si la demi lovato.

| kíddσ_x a răspuns:

HI5-ul e site roman.Nimeni din tarile starine nu a aflat de hi5.Deci,e falsa daah.

| alexa_9773 a răspuns:

Nup deoarece scrie locatie Romania

| Andda_5981 a răspuns:

Nu. e evident.laughing Daca te uiti atent scrie ca e din Romania.

| Andda_5981 a răspuns:

Nu. e evident. adica scrie ca e din Romaniaoh go on cum ar putea fi ea?laughing

| miru_8623 a răspuns:

Nu pentru ca este cont de Romania si ea este di america