| alinastar08 a întrebat:

Credeti ca acest hi5 apartine chiar lui Miley Cyrus? : http://destiny_hope_cyrus00.hi5.com/......Profile.do

71 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Poate. dar poate fii un fain inrait care se da drept Miley Cyrus.tongue

| ThePoet a răspuns:

Absoluuuuuuuuuuuut laughing

| Iuliaana a răspuns:

Nu cred ca miley cyrus are hi5... poate facebook sau twitter dar hi5 nu si in plus la tara scrie Romania, deci clar nu e cu adevarat miley cyruswinking

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Am intrat si am vazut ca la hi5 scria la Locatie:Romania.

| OnStreet a răspuns:

Doamne uitati-va la Location ca ai din romania

| Petronela a răspuns:

Nu pentru ca la locatie scrie Romania

| eu..sh doar eu a răspuns:

In primul rand.vedetele ca Myley Cyrus nu cred ca au timp de hi5big grinhee hee
si in al doilea rand...scrie ca e din romania.asa ca.big grin

| marya a răspuns:

Nu! la tara scrie ROMANIA!

| คเค๓เк a răspuns:

In primul rand Miley Cyrus a declarat pe un post ca nu mai are facebook sau myspace! A spus ca nu mai are timp de asa ceva
Deci gandeste-te si uh cum sa aiba hi5?

Location
Romania?
mai intrebi? nu este clar ca nu e ea, e vreo pustoaica de vreo 12 ani care se da drept ea, m-am saturat de copii astia
isi fac hi5-uri, id-uri si alte chestii ca lumea sa creada ca e miley cyrus in persoana
tu nu trebuie sa crezi aiureli din astea, miley are multi fani

| anonima_2498 a răspuns:

Vedetele nu au hi5! au facebok, twitter, myspace, etc...si sa zicem ca isi fac hi5.La fel ca twitter, facebook, etc...sunt linkurile pe siteul lor si pe siteul lui miley nu este hi5 deci nu e al ei, si oricum pozele dp hi5 asta sunt descarcate dp net. se vede.

| kíddσ_x a răspuns:

HI5-ul e site roman.Nimeni din tarile starine nu a aflat de hi5.Deci,e falsa daah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jajaja laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este mileycyru_ctn@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e evident cu naiba sa fie ea, doar cate si mia cate hi5 cu numele miley cyrus mai sunt. Sper ca nu credetihee hee Eu nu credhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti chiar asa de proasta astea sunt doar niste prostii hi5 lui miley cyrus il stie numai ea prietenii ei si familia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca ea nu poate sa aiba un hi5!
Sa fim seriosi; Miley Cyrus, hi5?!
nici vorbawinking
Deci
iti spun eu, ca nu este al ei;*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca ea n-ar putea sa aiba hi5!
Sa fim seriosi; Miley Cyrus?! hi5 laughing
Nici vorbawinking
deci iti spun eu ca nu este al ei! :]
Multi copilasi care ii sunt fani, fac hi5`uri de-ale ei;*
Deci; o3
tu ce spui :*?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E logic ca nu e
la location e Romania
uitate mai bine
sigur e o fata de cel mult 12 ani
care nu are ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este hi5-ul ei pentru ca la locatie scrie Romania ea nulocuieste in Romania poate fi doar un fan care s da drept miley cyrus."PAREREA MEA"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NUUUUU...scrie Romania acolo. voi sunteti prosti? rolling on the floor

| patriciabianca39 a răspuns:

Ma cum sa apartina ei tu nu te uiti ca scrie location Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cica are o gramada de hi5...
si nu cred ca are ea vreun hi5
nici nu cred ca stie ce ii alalaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu pentru ca scrie ca are domiciliul in Romania...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...multzi zic ca au sh id sh hi5 lu miley...eu am bagat app toate idurile in lista sh am vb app cu toate in romanarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah, in primul rand ca are scrie la localitate "Romania"

vrajeala!;-j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://FCMileyCyrusHM.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingrolling on the floor bhai m-am uitat la o emisiune incare miley a zis ca nare hi5 nici na auzit de asalaughing. are facebok twitter atata si daca il gasiti mi-l dati si mie is curioswinking nu prea sunt fan da vreau sa vad