| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignor pe Yahoo Messenger? Fundita+voturi la toate raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Poţi să vezi mai intâi dacă este online pe site-ul acesta: www.IMvisible.ro
Şi dacă este, deschizi fereastra lui din lista de messenger si setezi apoi ca IMVironment - "doodle"
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

11 răspunsuri:
| ZuBby a răspuns:

Deschizi fereastra celui care crezi ca ti-a dat si selectezi IMVironmentul DOODLE... daca se incarca si merge sa desenezi inseamna ca nu ti-a dat. Daca nu se incarca inseamna ca ti-a datstraight face

| Blackwoman27 a răspuns:

Pai nu iti mai apare online de foarte mult timp iar daca te-a bagat la invizibil dai pe doodle si scrii ceva, iar daca poti desena inseamna ca e invizibil, iar daca nu, inseamna ca ti-a dat ignore sau e offline. Cel mai bine afli pe invizible detector.

| xGyAx a răspuns:

Ori iti apare la SPAM pe mail sau observi ca atunci cand dai pe el ca este un cerc rosu taiat, asta inseamna IGNOR.

| StubblyTooth a răspuns:

Intra pe internet si cauta "invisible scanner", scrii acolo id-ul persoanei respective si daca este online si la messenger apare offline, atunci ti-a dat ignore, iar daca sta pe invizibil o sa-ti arate si asta.

| diana97_7123 a răspuns:

Daca nu raspunde la mesajele tale ssau iti apare eroare trimitere mesaj atunci ti-a dat ignor

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Intri pe un site de genul asta : http://www.statusdetect.com/ si vezi daca e online, daca este si tie iti apare offline inseamna ca ai primit ignore. Poate sa te si pacaleasca punandu-te la offline numai pe tine astfel iti apare offline id-ul respectiv.

| BiancaGeorgya a răspuns:

Nu poti vedea daca ti-a dat ignor, ci doar daca te-a pus pe invizibil permanent. Site-urile alea de detectare aduna mai degraba informatii (id-uri si adrese de e-mail) decat sa iti arate daca e sau nu e online/invizibil etc.

| Spike189 a răspuns:

Pai poti incerca sa vezi daca e pe mess in timp ce tie nu iti apare, incerci de mai multe ori. Intri pe www.ascuns.ro bagi id-ul celui care vrei sa vezi daca ti-a dat ign, si dai "Verifica". Daca apare ca e Online inseamna ca ti-a dat ignore, daca pune Invizibil, inseamna ca te tine pe invizibil si daca e Offline mai incerci si tu mai tarziu.

| HinoKahoko a răspuns:

Nu il mai vezi online (ea/el)

Alte răspunsuri