| Marselina a întrebat:

Cum conectez facebook-ul la messanger? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| user5493 a răspuns:

Deschide yahoo messenger, apoi da pe yahoo actualizari si e o iconita facebook, apesi pe ea si te conectezi... fundita?

6 răspunsuri:
| Marselina explică (pentru user5493):

Unde este yahoo actualizari?

| user5493 a răspuns (pentru Marselina):

Pai in mail e un buton Y! Actualizari....vezi poate ti da doar actualizarile, nu si chat-ul, nu am incercat.

| Marselina explică (pentru user5493):

Imi poti da un link?

| user5493 a răspuns (pentru Marselina):

Reusisi? deschizi messul prima data.vezi ca inainte de contacte sunt 2 casute,una e cu contacte si una e cu Y! Actualizari, dai pe cea cu actualizari, langa adaugare e iconita facebook, apesi pe ea, si ti se va deschide o fereastra cu legare cont de facebook

| Marselina explică (pentru user5493):

Am inteles multumesc mult! happy

| user5493 a răspuns (pentru Marselina):

N-ai pentru ce.