| david1234567890 a întrebat:

Cum creez un site web cu exemplul " www.site.com „?

7 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Stii html sau css?

| al3xander a răspuns:

Iti trebuie sa cumperi un domeniu in primul rand. acum depinde ce fel de site vrei: simplu (doar pagini HTML pentru site-uri de prezentare) sau dinamic (PHP, MySQL, ASP etc. pentru site-uri complexe cu baze de date, user sau mai stiu eu ce).

| adybutterfly a răspuns (pentru david1234567890):

Descarca notepad++ si ai rezolvat o mare parte din problema, lasa-mi id intr-un pm si vb pe mess

| david1234567890 explică (pentru adybutterfly):

Gata, am descărcat notepad++. Mulțumesc pentru sfat!

| Brotacelul a răspuns:

Daca vrei domeniu.com poti obtine unul prin www.ucoz.ro - au o aplicatie in acest sens (http://forum.ucoz.ro/forum/28-1237-1), iar domeniul il atasezi gratuit site-ului creat cu ajutorul lor.
Chiar iti recomand uCoz-ul pentru ca e usor de folosit.

| david1234567890 explică (pentru Brotacelul):

Am folosit uCoz