| Roxana0606 a întrebat:

Cum decupez o persoana cu photoshop 6 si o pun pe alt fundal?

5 răspunsuri:
| Dweea a răspuns:

Mai bine faci pe Pizapwinking acolo merge mai bine :*

| Roxana0606 explică (pentru Dweea):

Cum?worried

| Dweea a răspuns:

Http://www.pizap.com/pizap.php?width=1024 click aici..si iti alegi tu cum vrei sa fie poza pe colaj sau altele.;) sunt acolo sus niste pasi pe care ii parcurgi fii doar atenta..mult succes;)

| Dweea a răspuns:

Incearcale pe toate..si vei vedea care iti place si care este cea mai frumoasa :* funda? merit?:-o

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Cu pen tool poti decupa in photoshop. Ai un tutorial aici : http://www.ro-sotw.com/forum/index.php?/topic/628-tutorial-pen-tool-p/