| fundata32332 a întrebat:

Cum imi recuperez contul de Facebook daca nu mai stiu parola si nici acces la numar si la e-mailul care era asociat

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici o sansa.
Uiti de el si creezi altul.

| gabicoo a răspuns:

Îi pui cruce și faci cinste cu o porție de colivă.

| IonutCiobanescu a răspuns:

Salut! Le scrii un email celor de la Facebook, in engleza bineînțeles, in care le explici cum sta treabă, și cred că ei o să-ți raspunda cu niste cerințe pentru a dovedi faptul că e contul tău, poate o poza cu buletin, pașaport etc, asta daca nu ai ceva nume tip "Zâmbește Geany Te Yubeste" sau mai știu eu ce.

| fundata32332 explică (pentru IonutCiobanescu):

O sa incerc