| Lamishto50 a întrebat:

Cum închid un cont Facebook daca mi-a schimbat și mailul și Nr de tel și postează in continuare poze cu mine

6 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Cine anume a făcut asta?

| LisaJulie a răspuns:

Ai dat tu cumva parola altcuiva?

| LisaJulie a răspuns:

Îl poți reclama dacă știi cine e, ce face e ilegal!

| Lamishto50 explică (pentru LisaJulie):

A intrat în tel și a luat tot și acum a pus el ce a vrut și postează el, eu nu mai am nici un control, făcut 20 de rapoarte la Facebook și aia spun că totul e normal si in regula

| Lamishto50 explică (pentru LisaJulie):

Azi am reclamat și mai dureaza 2 zile până vine alt polițist să vadă exact situația, crezi că ei pot închide contul său ăla o sa tot posteze ce vrea el la infinit?

| LisaJulie a răspuns (pentru Lamishto50):

Din pacate daca a schimbat parola nu mai poti face nimic