| lucky_6605 a întrebat:

Cum pot edita o poza in photoshop in care doi oameni sa se sarute?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DOC449 a răspuns:

Iti trebuie cunostinte, nu pot sa iti fac un rezumt acum pentru ce ai vrea spune ce ai vrea sa faci la poza aia... te pot ajuta.

| tpuu a răspuns:

Cauta pe youtube un filmulet despre photoshop si uitate acolo, oricum aici e greu de explicat, practic nu ai cum sa explici aici, cel mai bine e sa te uiti tu si o sa intelegi, sau sa incerci sa faci tu ..pana reusesti

| foxsilver a răspuns:

Selectezi imaginea unui personaj dintr-o fotografie, apoi o copiezi (ctrl+ C) si o adaugi in alta (ctrl+ V). Uite un tutorial care te poate ajuta:
http://www.youtube.com/watch?v=Zv-LRHKafnw

| lucky_6605 explică:

Eu nu am gasit nimic pe youtube daca a-ti gasit voi va rog sa imi dati linkul

| SuNaM a răspuns (pentru DOC449):

Buna.Ati putea sa ma ajutati si pe mine legat de photoshop sa ma pun pe mine sarutand o fata?