| Lory_7688 a întrebat:

Cum pot face o a doua adresa de facebook?

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai daca ai facut prima adresa de facebook nu o poti face cu acelasi emai-l si atunci trebuie sa intri pe www.yahoo.com sa iti faci alt emai-l si dupa aceea intri pe facebook si iti faci alt cont cu email-ul nou.bafta

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Iti trebuie doar o alta adresa de e-mail.

Răspuns utilizator avertizat
| LanaDelReyFan a răspuns:

Cum ai facut-o si pe prima doar ca iti trebuie alt id de mess

| Emanuel_Evenia_Gabriela_1979 a răspuns (pentru Dash):

Da

| Bathory_Andrey_1982 a răspuns:

Am avut nu pe numele maras alina dar nu stiu cum ascitato fostul preten sa ce ai facut nu am pot sa intru nici mes nici mel fb