| Adeeeeeee a întrebat:

Cum pot sa pun o intrebare pe facebook adica, cam asa cu variante de raspuns:
Ce cantareata va place mai mult?
Inna
Alexandra Stan
Alessia
Ca am vazut pe pagina de facebook a lui Smiley intrebari si vreau sa pun si eu! Multumesc mult! Si va rog sa-mi explicati! Funda mare, mare, mare! Sper sa intelegeti ce vreau sa spun!

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Cand esti pe profilul tau sus in coltul din dreapta dai pe Home/Acasa
Pe primul rand iti va aparea "Update Status, Add photo/video, Ask Question " sau "actualizare status. adauga o fotografie/ un video, pune o intrebare.
Dai pe Ask question / pune o intrebare si Dai post/Postare
Apoi pui optiuni de raspuns acolo dedesubt.
Sper ca ai inteles. big grin

3 răspunsuri:
| Adeeeeeee explică (pentru Biuka):

Multumesc pentru raspuns, dar nu mai am nevoie.Am mai pus o data intrebarea si mi-au raspuns la ea.

| felisbalan a răspuns:

Alessia mai mult, de fapt toate sunt bune

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Inna :X