| AnOnIm20202020 a întrebat:

Cum pot si eu sa descarc o melodie de pe laptop, pe un telefon mobil touschreem dar prin cablu.

4 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Orice telefon cu port usb foloseste un program...PC Suite unde punctele sunt numele telefonului (ex. Nokia PC Suite)
Instalezi programul, bagi cablul in calculator si telefon si dupa ce recunoaste modelul telefonului, poti face orice din calculator.

La unele telefoane nu vede decat cardul Micro SD si nu poti umbla in memoria interna.

| AnOnIm20202020 explică (pentru gicaputinica):

Dar cum se numeste programul acela?

| gicaputinica a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Pai, cum se numeste telefonul?

| AnOnIm20202020 explică (pentru gicaputinica):

Pai stiu ca nu se numeste programul cum se numeste telefonul, stiu ca exista un program care are melodii de descarcat pe telefon, dar nu stiu cum se cheama.