| DemonvsAngel a întrebat:

Cum pot sterge convorbirile mele de pe mess sa nu le vada nimeni. funda!

5 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Daca ai versiuni noi de messenger (adica 10, 10.5, 11, 11.5) dai click stanga pe persoana dorita, conversation history, si acolo o sa iti apara undeva sus un cos de gunoi. dai click pe el si iti sterge conversatiile cu persoana respectiva.

| DemonvsAngel explică (pentru AndreeaRox):

Imi scrie eroare si sa incerc mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la obtiuni pacolo!

| DemonvsAngel explică (pentru anonim_4396):

Oarecum ai ajuns pe tpo unu?

| AndreeaRox a răspuns (pentru DemonvsAngel):

Intra pe yahoo mail -> conversatii (gasesti in stanga, sub inbox) si alegi ce conversatii vrei sa stergi happy