| Gogu7700 a întrebat:

Cum sa nu fiu gasit l; a cautarea pe facebook? Treaba cu Privacy... friens only... nu merge! Vreau daca ma cauta cineva anume ( persoana careia ii cunosc contul de facebook ) sa nu ma gaseasca la rezultate deloc! Help!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti stergi contul.

| fakeheart1334 a răspuns:

Pai...daca stii cum o cheama,dai la sageata aceea care arata inspre jos di dupa pesi pe,,Setari".o sa-ti apara in stanga,,General",,,Securitate" etc. Apasa pe,,Blocare" si dupa o sa-ti apara undeva,,Blocheaza utilizatori" si iti da sa scrii numele caruia vrei sa-l blochezi(adica doar sa nu mai ai nicio legatura cu el,nu o sa va mai gasiti la,,Cauta persoane",nu o sa-l mai ai ca prieten,dar lui nu o sa i se intample nimic, doar cu nu o sa te mai gaseasca la rezultate). Introduci numele si dupa apesi pe,, Blocheaza" si gata.
Tine minte, lui nu o sa i se intample nimic, doar ca nu o sa te mai gaseasca la rezultate si nu poate sa-ti mai trimita mesaje si ....parca pentru el te-a inghitit pamantul!
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Lollaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii smecher Gogule.Cauta-l tu mai intai si ii dai block.Asa nu ii va mai aparea in rezultate contul tau.

| Deliciouscupcake a răspuns:

Blochează-l şi gata.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Eronat. E suficient sa caute in Google "nume gigel" onsite:facebook.com si cu asta basta.