| mabo a întrebat:

Cum sa sterg contul TPU, urgent, funda cel care ma ajuta cu adevarat

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Intri aici http://www.TPU.ro/contact si le spui la admini ca doresti sa iti stearga contul! Felicitari pentru decizia luata!

5 răspunsuri:
| sleeppy a răspuns:

Intra pe editare profil si vei gasi"sterge profil"

| mabo explică (pentru Esperança):

"felicitari" imi spui tu sau imi vor spune ei? daca imi spui tu, dc?

| Esperança a răspuns (pentru mabo):

Iti dai seama ca eu iti spun, lor le pare rau ca doar din asta fac bani. De ce? Pentru ca site-ul asta e o pierdere de timp. Nu mai e cum a fost candva (daca aveai o intrebare sau o nelamurire primeai multe raspunsuri, acum daca primesti 1 bun sa zici merci si nu ma refer la mine ci uitandu-ma la intrebarile altora)

| mabo explică (pentru Esperança):

Em inceput activitatea aici de cateva zile si nu m-au lamurit la nici o intrebare din 10.sg la care am primit rasp bun a fost asta dar am auzit ca nu te lasa sa il stergi, am facut cum ai spus si nu s-a intamplat nimic, ai idee cat ar trebui sa dureze pana sa imi rezolve problema?

| Esperança a răspuns (pentru mabo):

Ei nu actioneaza imediat, asta este unul din lucrurile care nu imi plac la TPU. Daca ai o problema ceva ti-o rezolva in cateva zile! Eu zic sa insisti pana te ajuta, eu asa am facut odata am trimis zeci de mesaje pana intr-un final s-au gandit sa-mi raspunda si mie! Ti-am zis sa trimiti mesaj la contact, pentru ca au mai fost si altii inaintea ta care au facut la fel si le-au sters. Si pe mine ma bate gandul asta de la un timp big grin